Co jest nie tak z miedniczką nerki u dziecka?

Dzień dobry Jestem w 21 tygodniu ciąży. Dzisiaj miałam wykonane drugie badanie prenatalne na którym stwierdzono, że obraz nerek i pęcherza moczowego płodu jest prawidłowy. Ale miedniczka nerki lewej A-P 4,6mm , miedniczka nerki prawej A-P 5,4mm stwierdzono łagodne wodonercze. Bardzo proszę o opinię specjalisty czy jest to powód do nie bardzo dziękuje za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze dalsza diagnostyka wg zaleceń lekarza prowadzącego ciąże