Co mam zrobić z tym bólem łechtaczki?

Od kilku miesięcy dokucza mi klujący ból łechtaczki . Przez kilka lat trwałam w kompulsywnej masturbacji . Pewnego dnia musiałam dokonać jakiegoś urazu ,ponieważ łechtaczka zaczęła strasznie boleć ,palić ,nie mogłam jej nawet lekko dotknąć ,bo miałam wrażenie rażenia prądem . Tamten straszny ból przeszedł po kilku dniach,ale od tamtej pory utrzymuje się kłucie. Czy uszkodziłam sobie nerw ? Co mi dolega ?
KOBIETA, 30 LAT 4 miesiące temu

Dzień dobry,

polecam wizytę u fizjoterapeuty.

W Pani okolicy przyjmuje fizjoterapeuta uroginekologiczny PELVIMED-Rzeszów.