Co może być przyczyną skoków tętna?

Witam. Czasem zupełnie nagle, w czasie spoczynku moje tętno zaczyna szaleć. Zawsze to odczuwałam, ale teraz dodatkowo noszę opaskę monitorującą aktywność, więc mam potwierdzenie. Mam 24 lata, jestem zdrowa, od 2 lat aktywna fizycznie i dbająca o dietę. Moje tętno spoczynkowe to ok. 68, a czasem po prostu siedząc przed komputerem czy oglądając film poruszę się i tętno potrafi podskoczyć do 95. Czy to normalne?

Szanowna Pani, być może jest to objaw zaburzeń rytmu serca. Proszę udać się do kardiologa. Pozdrawiam