Co może oznaczać ból okolic intymnych?

Witam. Od trzech tygodni, po zakończeniu miesiączki, czułam swędzenie w okolicach pochwy. Miałam również upławy o zielono-żółtej barwie. Odczuwałam ból podczas stosunku, jednak myślałam że to otarcia. Trzy dni temu zaczęłam czuć nieustający ból pochwy, a upławy nasiliły się. Dwa dni temu wokół wejścia do pochwy pojawiły się czerwone krostki, które wyglądają jakby miały trochę ropy w sobie. Na dodatek czuje ból podczas siedzenia, chodzenia a przy oddawaniu moczu ból i szczypanie. Pragnę dodać, że sypiam z jednym partnerem od 8 miesięcy i jest to mój jedyny partner seksualny, który jest w 100% zdrowy, zatem co to może być?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pani objawy sugerują zakażenie dróg rodnych. Powinna Pani udać się do ginekologa.