Co może oznaczać uczucie pieczenia w gardle i ból pleców promieniujący do klatki piersiowej?

Witam dokuczaly mi dolegliwości takie jak uczucie pieczenia w gardle potem zaczynał się ból w plecach który promieniowal do klatki piersiowej. Kupiłam Lek w aptece który pomógł mi na tyle że już w klatce piersiowej mnie nie boli narazie ale co może być przyczyną tych dolegliwości

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Bóle pleców promieniujące do klatki piersiowej mogą być wynikiem stanu zapalnego stawów mostkowo-żebrowych, urazów czy też bólem nerwicowym lub nerwobólem.