Co może znaczyć mały krwiak na zgięciu łokcia?

Witam od wczoraj zauważyłam u siebie małego krwiaka na zgięciu łokcia a wiem że nie miałam pobieranej krwi. Od czego to może być . Na pewno też się nie uderzyłam e tym miejscu

Jeżeli nie cierpi Pani na choroby zaburzające krzepniecie krwi, to pojedyncze podbiegnięcie krwawe nie powinno stanowić powodu do niepokoju. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać (kolejne krwiaki niewiadomego pochodzenia) proponuję wizytę u lekarza POZ. Pozdrawiam.