Co oznacza ból głowy z prawej strony?

witam, mniej więcej rok temu odczuwałam ból głowy z prawej strony, nie był on silny jednak uciążliwy, utrzymywał się przez mniej więcej 2-3 miesiące, dzień w dzień, w międzyczasie miałam badania laryngologiczne i okulistyczne i wyniki były dobre, w pewnym momencie ból sam ustał, jednakże jakieś 2 tygodnie temu pojawił się ponownie, tym razem wraz z mdłościami, już przyjmowałam leki na migrenę i nie działały, mam umuwiona wizytę u neurologa jednakże trochę muszę na nią poczekać, w mojej głowie rodzą się same czarne scenariusze i zaczynam panikować, co to może być?

szanowna Pani należy wykonać badanie obrazowe mózgowia, np. TK aby wykluczyć zmiany ogniskowe, które mogłyby być odpowiedzialne za objawy bólowe