Co oznacza czarne zabarwienie krwi miesiączkowej?

Witam. Pojawiła się u mnie dziwna miesiączka, nigdy nie miałam tak bolesnej jak teraz oraz kolor mnie zdziwił bo jest czarno-brązowy. Czy mam powody do obaw? Dodam że powinnam dostać miesiączkę w niedziele a w poniedziałek miałam tylko malusieńkie plamienia i dopiero we wtorek dostałam właśnie tą dziwną miesiączke.

Lek. Paweł Szadkowski

W krwi menstrualnej mogły być obecne po prostu skrzepy krwi. Myślę, że nie ma powodu do niepokoju. Gdyby takie miesiączki się utrzymywały, może się Pani udać do ginekologa w celu zbadania.