Co oznacza krwawienie po usunięciu kaszaka?

Witam, mój chłopak miał usuwanego kaszaka. Lekarz stwierdził, że był zropiały(udalismy się gdy zaczął bardzo mocno boleć). Samo usunięcie mimo znieczulenia bolało. Nacięcie ma niecałe 2 cm. Lekarz nie założył szwy. Co jakiś czas Sączy się krew z środka, nie wiem jak to zatamowac. Dodatkowo w miejscu rany pojawiło się zgrubienie. Rana się otwiera przy każdej zmianie opatrunku. Do kontroli mamy iść za 2 dni. Bardzo się boję, że nie będę umiała mu pomóc jak zacznie mocno krwawic. Co zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli zacznie mocno krwawić i po ucisku nie ustąpi Wskazna wizyta na izbie przyjęć