Co oznacza LSIL w wyniku cytologii?

Witam.Odebralam cytologie w wyniku jest nastepujacy:zmiany srodnablonkowe malego stopnia cin1 l-sil w uwagach opis komorki z wszystkich warstw,komorki dysplastyczne.Prosze o wyjasnienie bo bsrdzo sie denerwuje a wizyta za kilka dni.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalszy proces diagnostyczne terapeutyczny Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa