Co oznacza naciekający rak NST BRII?

bardzo proszę o wyjaśnienie wyniku biopsji oraz określenie stopnia jego złośliwości i % szans na wyleczenie: naciekający rak NST BRII (3 2 1) gruczołu piersiowego; HER-2 ( 1) status ujemny; ER (2 /3 ) 90% wybarwionych jąder; Pgr (2 /3 ) 30 % wybarwionych jąder; Ki67( ) 30% wybarwionych jąder. Guz wielkości 4,7cm nie złączony ze skórą.

Lek. Tomasz Budlewski

nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na tak zadane pytanie konieczna jest większa ilość informacji. proszę koniecznie zgłosić się do onkologa.