Co oznacza odrętwienie skóry po zabiegu botoksem?

Witam serdecznie, w sobotę byłam na spotkaniu organiziwanym przez znaną firmę z lekarzy medycyny estetycznej. Poddałam się tam zabiegowi botoxem w okolicach czoła oraz lipoluzie podbródka. Powiedziano mi, że kilka dni może być obrzęk po tym ostatnim. Dzisiaj jest wtorek i owszem obrzęk jest oraz siniak z jednej strony. Niepokoi mnie natomiast takie odretwienie skóry w tym miejscu, jakby znieczulenie podawane u dentysty. Stąd moje pytanie. Czy to spowodowane tym obrzękiem i czy z ustąpieniem jego minie? Pozdrawiam Wioletta

W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się z osobą która Panią zaprosiła na to spotkanie a ta powinna skontaktować Panią z lekarzem który zabiegi wykonywał,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Dzień dobry, powinna skonsultować się Pani z lekarzem wykonującym zabieg. Po lipolizie iniekcyjnej nawet do tygodnia czasu utrzymuje się miedzy innymi obrzęk czy szczypanie, nie mniej jednak proszę skonsultować się z lekarzem.

Pozdrawiam serdecznie