Co oznacza ten jasny pasek na skórze?

Dobry wieczór. Mam 21 lat. Od kilku dni obok łokcia wyszedł mi na skórze taki pasek jasno różowy, blady. Wygląda tak, jakby to był przebity pęcherz lub pozostałość po otarciu, odparzeniu. Nie boli, nie szczypie. Pojawiło się nagle. Wróciłem z zawodów sportowych i to zauważyłem. Wcześniej brałem tabletkę Zentel profilaktycznie. Zabrałem 1 dzień przed zawodami. W czasie zawodów spożywałem alkohol. Ogólnie biorę witaminy, nie choruję na nic. Dzisiaj byłem u mojej lekarki, to powiedziała, że wygląda to na małego liszajka, że nie muszę z tym iść do dermatologa. Jednakże nie daje mi to spokoju. Czy powinienem wykonać jakieś badanie ?. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Nie jest możliwe stwierdzenie, jaki charakter ma Pana zmiana po samym opisie. Jeżeli ma Pan wątpliwości co do diagnozy swojego lekarza rodzinnego, to może Pan udać się do innego w celu weryfikacji.