Co oznacza to łuszczenie się skóry nad brwią?

Witam. Mam 24 lata . Ostatnio nad lewą brwia zauważyłem że zaczęła mi się luszczyc skora, nie miałem nigdy żadnych problemów z luszczeniem miejsce to jest zaczerwienione a gdy rano wstaje to skora mi się sypie w tym miejscu jak przejade palcem . Co to takiego może być ? bardzo proszę o pomoc, ewentualnie jak mogę sobie z tym poradzic? maść ochronna z Wit A rozwiąże ten problem ? Skąd u mnie to mogło się wziąść ? Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z góry za pomoc . Adrian

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest obejrzenie zmian przez lekarza rodzinnego lub dermatologa