Co oznacza wynik badania tk odcinka szyjnego?

Witam prosze o interpretacje wyniku tk odcinka szyjnego. Zachowana fizjologiczna krzywizna kregoslupa szyjnego,kanal kregowy prawidlowego ksztaltu I szerokosci bez cech niestabilnosci,rezerwa plynowa podpajeczynowkowa kanalu kregowego do ewentualnej oceny w badaniu MR, trzony kregowe prawidlowej wysokosci, kanal kregowy w badaniu CT w zakresie wydolnosci

Witam!
W zasadzie opis TK kr. szyjnego jest w granicach normy. Opisujący radiolog proponuje wyjaśnienie wątpliwości w zakresie rezerwy płynowej podpajęczynówkowej za pomocą RM.
Pozdrowienie
W. Łuczkowski.