Co oznacza wynik EEG 19-letniej osoby?

Witam, prosiłabym o interpretacje badania eeg. "Zapis średnionapięciowy, złożony z czyności podstawowej alfa 8Hz. Podczas zapisu zarejestrowano kilkukrotne, uogólnione, trwające około 5 sek. wyładowania fal ostrych."

Witam!
Zbyt lakoniczny opis badania. Można podejrzewać obniżenie progu pobudliwości drgawkowej. Brak wzmianki o wpływie HV i fotostymulacji. Co było przyczyną zlecenia wykonania badania. Należy zrobić kontrolne badanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.