Co oznacza żółta wydzielina z pochwy w 10. tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 10tc. Praktycznie od samego początku mam żółto/pomarańczowy bezwonny śluz. Ginekolog prowadząca twierdzi, ze nie ma czym się martwić (ciąża "książkowa", w 8tc na USG serduszko bije) jednak cały czas zaprzątam sobie tym głowę. Kolejna wizyta na 6lutego.

Lek. Katarzyna Szymczak

Skoro ginekolog po badaniu oraz usg twierdzi, że to nic takiego i nie ma objawów infekcji, nie ma powodów do niepokoju.
Pozdrawiam