Co oznaczają wyniki badań po usunięciu tarczycy?

2 miesiące temu miałam usuniętą całą tarczycę.Tsh po miesiącu było 56, ft3 i ft4 w normie.Obecnie przyjmuję wto Eytyroxu.dzisiaj zrobiłam badania i Tsh jest 0,15 , ft3- 4, 04, ft4- 1,63 .czy powinnam zmniejszyć dawkę etyroxu?Wizytę i endokrynologia mam za 1, 5 miesiaca.Proszę o radę.

Za 1,5 miesiąca TSH i dalsze decyzje na wizycie
jeżeli nie był nowotwór to dawka dobra ale też do ponownej oceny z 1-2 miesiące