Co robić z opuchlizną powieki?

Witam, wczoraj późnym wieczorem nagle zaczął mnie boleć fragment powieki blisko wewnętrznego kącika oka. Dzisiaj zauważyłam zaczerwienienie i lekką opuchliznę w tym fragmencie powieki. Co to może być, czy udać się do lekarza czy mogę kupić jakiś lek bez recepty na to?

Dobry wieczór.

W opisany przypadku warto o stacjonarną wizytę u lekarza okulisty który przeprowadzi badanie i zleci odpowiedznie leczenie.

Do czasu wizyty u lekarza okulisty proszę udać się do swojego lekarza pierwszego kontaktu który zaleci odpowiednie zalecenia do czasu wizyty u lekarza okulisty.

Pozdrawiam