Co skutecznie pomaga na świerzb?

Mężczyzna 19lat. Od 4miesiecy nie potrafię wyleczyć swierzbu. Stosowałem Novoscabin, Crotamiton. Nic nie pomogło, a wydaje mi się że wręcz przeciwnie. Szukam najlepszego dermatologa w Katowicach. Proszę mi pomóc, bo już dłużej tak żyć nie można. Łukasz.

A czy zmiany choć trochę zmniejszały sie po zastosowaniu w/w środków? Jeżeli nie to może to nie świerzb? A jeżeli tak, to popełnia Pan gdzieś błąd w dezynfekcji ubrania, pomieszczeń , łóżka, pościeli etc.
A czy stosował Pan permetrynę?