Co znaczą takie czerwone plamy?

Dzień Dobry! Od kilku dni mam czerwone plamy, gdy naciagne skore nie znikają one całkowicie. Pierwsza pojawiła sie na przedramieniu i początkowo były to dwa okręgi ( puste w środku a teraz sie złączyły i maja kształt 8. Taka sama plamę mam na nodze ( przy piszczeli ) . Stają sie coraz bardziej wyraźne. Co to może być? Pozdrawiam I dziekuje z góry za odpowiedz

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl