Co zrobić, jeśli 9-miesięczna córka nie chce pić mleka z butelki?

Córcia nie chce pić mleka z butelki!!! Ma 9 miesięcy i była karmiona wyłącznie piersią do 6-miesiąca, potem wprowadziłam przeciery, zupki, kaszki i je chętnie zjada, mleko z piersi już mi niestety zanika, a mała nie chce za Chiny pić modyfikowanego, jak i mojego ściągniętego z butli...każdy dzień obkupiony jest wciskaniem na siłę 60 - 100ml dziennie. Córcia pije za to chętnie wodę z tej samej butli i nie ma problemu. Ma już anemię i przyjmuje żelazo, boję się, że się pogorszy. Proszę o pomoc

Witam. Proszę spróbować podawać dziecku mleko modyfikowane z różnych firm wydaje się bowiem ze problemem jest nie sama niechęć do picia z butelki gdyż dziecko hey nie pije z niej wodę lecz smak mleka. Proszę spróbować poszukać inneb o bardziej odpowiedniego preparatu.