Codzienne picie łyżki oleju lnianego na poprawę odporności

WITAM piję codziennie olej lniany 1 łyżkę . zacząłem właśnie 7 butelkę . moja odporność znacząco się podniosła . czy ciągłe picie tego oleju mi nie zaszkodzi czy też zrobić sobie przerwę w jego piciu POZDRAWIAM

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Witam,

nie ma konieczności odstawiania oleju lnianego. Może go Pan pić w ilości 1 łyzki codziennie bez przerw.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk