Coś na penisie

Mam białe krostki na penisie, ale nie chce iść z tym do lekarza. Co to może być? Proszę o szybką pomoc. Mam 14 lat.

14 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety bez badania lekarskiego nie da się odpowiedzieć na Pana pytanie, opisywane zmiany mogą być związane z fizjologicznym dojrzewaniem, ale mogą świadczyć również o infekcji. Proszę skorzystać z pomocy lekarza rodzinnego lub dermatologa.
Pozdrawiam.