Ćwiczenia na wyszczuplenie brzucha

Witam nazywam się Agnieszka mam 23 lata i chciałam zapytać czy do wyszczuplenia brzucha pomoga mi ćwiczenia brzuszków klasycznych , skośnych itp ?

Witam,
prawidłowo wykonywane tzw brzuszki wzmocnią mięsnie brzucha, tym samym tkanka tłuszczowa zmniejszy się. Dodatkowo polecam ćwiczenia aktywujące mięsień poprzeczny brzucha, ćwiczenia w podporach i w wiekszym tempie, aby nie dooprowadzac do zadyszki ale mięć przyspieszone tetno.
Pozdrawiam