Czerwona i pękająca krosta na penisie a opryszczka

Witam, na penisie tuz pod zoledzia pojawila sie czerwona krosta, ktora pekla, co powoduje duzy bol. Leczylem to mascia przeciwgrzybiczna, rana sie zabliznila i znowu pekla. Czy to opryszczka? Co powinienem stosowac?

Witam. Trudno określić charakter zmiany bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Zmiana może mieć zarówno charakter grzybiczy jak i wirusowy czy bakteryjny - proszę zgłosić się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie.