Czerwone i liczne plamy na skórze

Na skórze pojawiły mi się czerwony plamy. Są małe, jest ich sporo. Wyglądają trochę jak czerwone piegi. Mam je już od 2 tygodni i mam wrażenie, że jest ich coraz więcej.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy, które Pani podaje mogą sugerować atopowe zapalenie skóry - alergia, uczulenie może być na konserwanty, sztuczne barwniki, na cokolwiek. Wizyta u dermatologa jest w tym momencie konieczna .