Pokaż kategorie abcZdrowie.pl
Mężczyzna, 14 lat

Witam, chodzi o mojego partnera. Po naszym ostatnim stosunku wyskoczyły mu na penisie czerwone plamki, które na początku swędziały, a teraz przestają i powoli zanikają. Jesteśmy razem 2 lata i nie mieliśmy kontaktów seksualnych z nikim innymi poza nami (ponieważ to trzeba uwzględnić). Gdy byłam ostatni raz u ginekologa, dostałam antybiotyk do stosowania dopochwowo, ponieważ miałam stan zapalny szyjki. Skończyłam leczenie jakieś 2 tyg. temu. Ginekolog zwróciła również uwagę, że partner może odczuwać jakieś pieczenie od tego leku czy coś, ale czy po takim czasie jest to również możliwe? Co to może być? Bardzo proszę o pomoc.

 Redakcja abcZdrowie 79
Redakcja abcZdrowie Stażysta/Rezydent, Warszawa Śródmieście

Witamy serdecznie.

Bardzo możliwe, że czynnik, który wywoływał stan zapalny u Pani przeniósł się drogą płciową na partnera. Należałoby to zweryfikować u lekarza. Chwilowe zaczerwienie mogło powstać również na skutek urazu mechanicznego. Jeśli objawy będą nawracać bądź nasilać się, konieczna będzie wizyta u lekarza. Należy pamiętać, że wszystkie choroby przenoszone drogą płciową a także zakażenia bakteryjne czy grzybicze należy leczyć jednocześnie u obojga partnerów.

Podobne pytania

lekarzy jest teraz online

Zapytaj lekarza
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500