Czerwone plamy na żołędziu a drożdżyca

witam niedawno skończyłem brać antybiotyk na gardło i kaszel "amotaks" dzień po skończeniu brania antybiotyku zółądż penisa stał się czerwony i pojawiły się czerwone plamy. nie było żadnych dodatkowych objawów. byłem u dermatologa, który stwierdził że to drożdzyca. brałem od tamtej pory dwie maści na to cholerstwo, były to: pimafucort i chlorchinaldin H. żadana z tych maści nie pomogła. nowe objawy to pieczenie po oddaniu moczu i w trakcie. czy to ta drożdzyca powoduje czy to może coś innego??

Witam. Objawy są wynikiem zakażenia okolic intymnych - trudno mówić o jego etiologii bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. W tej sytuacji wskazane jest wykonanie wymazów z cewki moczowej oraz posiewów moczu które umożliwią jednoznaczną identyfikację bakterii.