Częste miesiączki a stosowanie Glucophage

Moje pytanie dotyczy problemów ginekologicznych. Mam 37lat. Wśród leków biorę glucophage 500 na noc oraz bioxetin i gabapentin teva. Oprócz tego ginekolog wypisał mi femostan conti. Niestety lek nie działa. Mam okres, po jego zakończeniu jest 4 dni przerwy i kolejny okres, męczę się już tak 3 miesiące. Nie mam żadnych zmian w narządach płciowych, mam już w normie prolaktynę i estradiol. Nie mam też zespołu policystycznych jajników. Czy ktoś może mnie pokierować co dalej?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję ponownie udac się do ginekologa. Byc może będzie koniecznośc wykonania zabiegu wyłyżeczkowania. Proszę udac się do ginekologa w celu ustalenia odpowiedniego postępowania.