Czy ból głowy i pogorszenia stanu psychicznego może być wynikiem odstawienia leku Norprolac?

Mam pytanie. Przez 8 lat brałam Norprolac. Zmarła lekarka, która mnie leczyła i nowy lekarz zdecydował się już mi go nie przepisywac. Po badaniach okazało się że nie mam hiperprolaktynemii i prawdopodobnie niepotrzebnie go brałam. Mam natomiast objawy odstawienia, m. in. bóle głowy i pogorszenie staniu psychicznego. Czy ten lek może dawać takie objawy? W ulotce nie ma nic o jego odstawieniu i możliwym uzaleznieniu.

Lek. Michał Lenard

Odstawienie leku nie powinno dawać takich objawów, a nawet jeśli, to powinno one po jakimś czasie ustąpić. Jeżeli będą się utrzymywać konieczna będzie wizyta u Pani lekarza. Pozdrawiam!