Czy brak tchu i zwolnione bicie serca może być objawem tachykardii?

Witam, mam 27 lat i dość nietypowy problem. Zdiagnozowano u mnie nerwice . Przez dłuższy okres borykałem sie z tachykardia (wystepujacą tylko w określonych przypadkach, tetno do 130/min). Od tamtego czasu przyjmuje prestarium (1,25mg). Teraz mam z kolei w druga strone - czasami przy zmianie pozycji (wtsawanie, kucanie) miewam uczucie braku tchu i serce bardzo mocno zwalnia. Czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazany zapis ekg i Ew holter ekg aby zobrazować rytm w ciągu doby