Czy do diagnozy nawracających bólów głowy u dziecka lepszy będzie rezonans czy tomograf?

Witam Czy do diagnozy nawracających bólów głowy u dziecka lepszy będzie rezonans czy tomograf. Mój syn ma 11 lat, a bóle głowy występują raz dwa razy w miesiącu i wtedy syn jest słaby nie je nic i tylko łózko jest ważne, raz pojawiła się temperatura ok 37 stopni i dwa razy zwymiotował, teraz od dwóch tygodni nic się nie dzieje.

Konieczna pełna konsultacja NEUROLOG dziecięcy
Może to objawy migreny, często w wieku dziecięcym u chłopców..

Proszę rozmawiać z Lekarzami Leczącymi
Ważny PACJENT i objawy. .

Pozdrawiam