Czy dysproporcje zarostu na ciele mogą świadczyć o jakimś zaburzeniu?

Witam, mam 25 lat i posiadam bardzo gęsty zarost zarówno na nogach jak i rękach, a zarost na twarzy jest bardzo rzadki i mało widoczny. Czy takie dysproporcje mogą świadczyć o jakichś zaburzeniach, jeśli tak to jakich? Oraz czy da się z tym coś zrobić?

Nie świadczy to o niczym niepokojącym. Nie widzę potrzeby głębszej diagnostyki problemu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.