Czy jestem chory na boreliozę? Co powinienem dalej robić po wzięciu antybiotyku?

Dwa miesiące temu ukąsił mnie kleszcz. Po ok. 3 tygodniach zrobił się rumień, dostałem gorączki ok. 38 stopni i bolały mnie stawy. Oczywiście udałem się do lekarza, który przepisał mi antybiotyk U*** na 3 tygodnie. Zrobiłem też badanie krwi i wynik wygląda tak: przeciwciała w kl. IgM 4.93 ru/ml, przeciwciała w kl. IgG 20 RU/ml. Teraz zakończyłem brać antybiotyk i nie wiem co dalej robić.

Proszę o pomoc. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Brym

Witam.

Leczenie było prawidłowe. Jeśli objawy ustąpiły, nie musi Pan nic robić dalej.