Czy mogłam zajść w ciążę stosując Levomine?

Witam Od ponad 2 lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Levomine mini i zapomniałam przyjąć tabletki 6 dnia w pierwszym tygodniu po przerwie.Zawsze brałam o 7 rano a przypomniałam sobie, że nie wzięłam o 23.Tego samego dnia współżyłam z mężem. Czy możliwe jest że mogę zajść w ciąże?

Przy tak długim okresie przestrzegania zasad stosowania leku pominięcie 1 dawki nie powinno obniżyć skuteczności antykoncepcyjnej.