Czy mój wynik oznacza toksoplazmozę?

Witam ,proszę mi pomóc jest to moja druga ciąża mam 35lat odebrałam wczoraj wyniki i wyszło mi Toxoplasma gondii -p/c(X41) -650,00 IU/my obecne . zaznaczę że mam zrobione 2 takie badania nie mam Img

Szanowna Pani, obecność przeciwciał IgG oznacza, że przeszła Pani zakażenie w przeszłości, lecz nie wyklucza ono aktywnego zakażenia, dlatego należy wykonać jeszcze badanie przeciwciał IgM lub badanie awidności przeciwciał IgG