Czy można łączyć Servenon i Afobam?

Witam, czy przy zażywaniu leku Servenon mogę bezpiecznie brać doraźnie Afobam w stanach ataków paniki?

Witam! Można łączyć te dwa leki, pod warunkiem, że Afobam jest brany doraźnie. Trzeba uważać przy leczeniu benzodiazepinami, gdyż leczenie doraźne często przekształca się w leczenie stałe i pojawia się uzależnienie. Pozdrawiam W. Łuczkowski.