Czy można potwierdzić ciążę u 27-latki?

Witam serdecznie. Ostatnia miesiaczke mialam 28 grudnia a 30 lipca poronilam droga ciaze. Dzis bylam u lekarza potwierdzic kolejna ciaze ( ktora powinna juz trwac 7 tygodni i 4 dni ) lecz wedle wyliczen lekarza, plod jest za maly I wyglada na 6 tygodni I 4 dni. Do tego wspomnial ze tetno jest dosc slabe bo tylko 128 a powinno byc 140. Lekarz powiedzial zeby przyjsc za tydzien lub dwa I porownamy wymiary ale ja do tego czasu osiwieje chyba !!

Lek. Michał Lenard

Niestety, nie ma innej rady, należy zgłosić się na badanie w wyznaczonym terminie. Pozdrawiam!