Czy na skórze wyjdą plamy i przebarwienia?

Zaczelam leczenie antybiotykiem tetralysal 1 tabl. dzuennie . Wiem że nie wolno się opalać. Nie zamierzam leżeć na słońcu. Ale czy jeśli wysmaruje się filtrem 50 i będę przebywała na dworze(np spacer) przez dlugi czas to nic mi sue nie stanie ? Czy nie wyjdą mi plamy które nie znikną do końca życia??

Podczas leczenia Tetralysalem w porze wiosenno/letniej należy liczyć się z możliwością pojawienia nowych przebarwień. To jak zareaguje Pani skóra można ocenić po czasie - jest to indywidualna reakcja na słońce. Używanie kremu z filtrem na pewno zmniejszy jakość tych przebarwień ale całkowicie może im nie zapobiec,
Pozdrawiam,
Katarzyna Mudel