Czy nafta nie podrażnia skóry głowy?

CZY NAFTA NIE PODRAŻNI ZA BARDZO SKÓRY GŁOWY?JAK BYŁAM MAŁA DZIEWCZYNKA LATA 80 MAM SPALIŁA MI SKÓRĘ TAKĄ NAFTĄ I PRZEZ KILKA LAT ŁUSZCZYŁA MI SIĘ STRASZNIE SKÓRA GŁOWY.WSZY ZNIKŁY A ŁUPIERZ ZOSTAŁ.CZY TERAZ TO JEST TAKIE BEZPIECZNE ? BO TAK WSZYSCY WYSKAKUJĄ Z TĄ NAFTĄ!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Obecnie stosowana nafta kosmetyczna, przeznaczona jest do pielęgnacji skóry głowy. Zapobiega elektryzowaniu się włosów, ułatwia rozczesywanie i modelowanie. Nadaje włosom puszystość, zmniejszając ich łamliwość. Wspomaga także leczenie łupieżu, zapobiega wypadaniu, wzmacnia cebulki, regeneruje włosy farbowane i tlenione.