Czy nerwica daje takie objawy?

Witam serdecznie od kilkunastu lat choruje na nerwice lękowa dziś nie mogę wogule złapać głębokiego oddechu boje się że to coś jest ze sercem , przez miesiąc czasu mnie nie dusilo :( a teraz tak dusi że nie mogę głębokiego oddechu zrobić :( Co oznacza ujemne T w odpr V2-V3 płaskie T w III AVF bardzo się boję choruje na nerwice lękowa wcześniej miałam T V3 -V6 skierowali mnie do szpitala okazało się że wszystko dobrze wyszło ze to tylko nerwica. Bardzo proszę o pomoc panicznie się boję o swoje zdrowie

Dzień dobry,

najskuteczniejsze w leczeniu zaburzeń lękowych jest połączenie farmakoterapii z psychoterapią. Sądzę, że najlepiej jakby Pani zaczęła od wizyty u lekarza psychiatry, który może przepisać Pani leki łagodzące stany lękowe. Natomiast na dłuższa metę dobrze też jednocześnie podjąć psychoterapię, która zajmie się rozwiązaniem (przepracowaniem) przyczyn Pani trudności. w tym wypadku polecam psychoterapię psychodynamiczną.

Pozdrawiam.

Adam Zajączkowski