Czy przy leku Apoescitaxin oro 10mg można pić alkohol?

Witam, Choruje na nerwice lekowa i przyjmuje codziennie apoescitaxin oro 10mg. Chciałam się dowiedzieć czy można przy tym pić alkohol? Czy wypicie 3 piw może nieść za sobą jakieś nieprzyjemne skutki lub może pogłębić nerwicę?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza