Czy przyrost wagi u mojego synka jest prawidłowy?

WItam. Mój synek urodzil sie z waga 2900 g. obecnie ma 14 tygodni I wazy 6330 g. Wazylam go ostatnio 3 tygodnie temu I wazyl 5920. Czyli przybyl przez ten czas 410 g?czy to dobrze?Bo ostatnio przybieral po 1 kg na miesiąc. Ale teraz ma okres obrazenia na cyca I karmienia w ciagu dnia sa z krzykiem I na sile

Dziecko powinno podwoić swoją masę urodzeniową w ciągu pierwszych 6 miesięcy, więc nie widzę powodów do obaw. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.