Czy są jakieś leki na wysokie libido?

Witam, mam na imie Karola, mam 33lata. I moim problemem jest stanowczo za duzo libido. W zasadzie chodzę na terapie w tej sprawie. Ale tak się zastanawiam czy są jakieś laki które mogłyby mi pomoc? I do jakiego lekarza powinnam się udać? Będę wdzieczna za pomoc.

Witam! Leki z grup SSRI i SNRI mogą mieć objawy uboczne, które polegają na zmniejszeniu libido, a nawet zaniechaniu współżycia. Oczywiście nie jest to regułą i ma charakter przemijający. Są to grupy leków p/depresyjnych i p/lękowych najczęściej zlecane są przez psychiatrów. Powodzenia W. Łuczkowski.