Czy stosując Euthyrox, Mozarin, Beto ZK i Trittico CR nie ma przeciwwskazań do picia octu jabłkowego?

Witam, Mam pytanie czy biorąc euthyrox n50, mozarin, beto 50 zk i trittico cr oraz selen nie ma przeciwwskazań do picia octu jabłkowego? Dziękuję

Lek. Paweł Szadkowski

Nie ma opisywanych interakcji tych leków z octem jabłkowym, aczkolwiek czasem produkty spożywcze mogą wpływać na działanie leków dlatego przy dużych porcjach octu zalecam ostrożność.