Czy takie objawy mogą być niepokojące w ciąży?

Dzień dobry,
jestem obecnie w 9 tyg. ciąży, ok. 2 tyg. temu miałam robione USG i wszystko było idealnie, jakieś 5 dni temu bardzo źle się czułam, dużo wymiotowałam, miałam straszny ból głowy i uczucie dość ciężkiego brzucha, do 8 tygodnia miałam regularne mdłości, wymioty i ból piersi. Nagle z dnia na dzień wszystko ustało, nie mam w ogóle mdłości, w ogóle mi się nie kręci w głowie, zero wymiotów, brzuch w ogóle nie boli i do tego wcale nie chce mi się spać. Po prostu nie czuję, że jestem w ciąży. Oprócz tego że mam troszkę większy brzuszek.
Dodam, że 1 września dowiedziałam się, że noszę ciążę obumarłą, o której nie wiedziałam przez 4 tygodnie, dowiedziałam się dopiero na USG, ponieważ w UK pierwsze USG miałam w 13 tyg., jednak wtedy nie czułam żadnych objawów.
Przy obecnej ciąży biorę L*** 4 razy po 50 g, ponieważ okazało się, że mam za mało progesteronu. Chciałabym się dowiedzieć, czy to są niepokojące objawy i czy to może być ciąża obumarła? Jestem przygotowana na każdą ewentualność, bo takie jest po prostu życie, chciałabym tylko wiedzieć „wcześniej niż później”.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
PS
Z dnia na dzień wróciła mi ochota na pieszczoty, na które wcześniej zupełnie nie miałam ochoty.

Witam serdecznie,
nudności oraz wymioty zazwyczaj się utrzymują do około 12 tygodnia ciąży. Ale nie jest to regułą. W Pani przypadku mogą one ustąpić wcześniej. Poza tym w każdej ciąży mogą one zanikać w innym czasie.
Zawsze w przypadku wątpliwości należy udać się na wizytę do ginekologa.
Pozdrawiam