Czy to jest rak złośliwy i jakie mam rokowanie?

Witam, mammografia wykryla u mnie guzek 4milimetry, biopsja cienkoiglowa potwierdzila zmiane Celluae carcinomatis mammae. Czy to jest rak złośliwy, jakie jest leczenie i rokowanie. Mam 53lta . Pozdrawiam.

Tak, opisano komórki rakowe sutka. Nic więcej nie da się powiedzieć - proszę rozmawiać z onkologiem który ma dostęp do dokumentacji. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.