Czy to nerwoból biodrowo-pachwinowy?

witam ja w sprawie tych kuc boze juz sie tak długo z tym mecze ponad 6 lat .nikt mi nie moze podac diagnozy robiłam badania krwi moczu krew ob mam 10 leukocyty 5,1 hemoglobina 14,9 ...usg tez ok robilam 2 miesiace temu .bylam nawet na przeswietleniu rtg wyszlo mi niewielkie znieksztalcenie glowy kosci udowej prawej innych zmian nie stwierdza sie ..potem zapisałam sie do ordynatora szpitala pysiaka mowił ze to moze byc nerwobol biodrowo pachwinowy i przepisał mi zastrzyki 5 milgamma j

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Na podstawie opisu dolegliwości nie można wykluczyć nerwobólu, zwłaszcza, jeżeli była już Pani badana przez bardziej ode mnie doświadczonych lekarzy.