Czy Valdoxan polepszy samopoczucie?

Odstawiam wenlafaksyne od ponad miesiąca i jestem na dawce 50 mg ( brałam 150 mg przez prawie 7 lat) Czuję się okropnie. Od lipca mam stosować valdoxan jaka jest szansa na lepsze samopoczucie?

Witam,
szansa zawsze jest. Valdoxan jest lekiem o innym mechanizmie działania czyli działamy ma inne receptory. W razie braku efektów zawsze można połączyć wenlafaksyne z valdoxanem. Pozdrawiam.